O FIRMIE

Zobacz informacje o naszej firmie

Jesteśmy młodą, rozwijającą się firmą działającą w branży architektury krajobrazu. Zajmujemy się nie tylko projektowaniem i wykonywaniem przestrzeni zielonych, ale również wykonujemy wszelkie prace porządkowe oraz pielęgnacyjne. Oferujemy rozsądne ceny, przy profesjonalnym i uczciwym podejściu do pracy.

POSIADAMY SPORĄ
WIEDZĘ
0+
LAT DOŚWIADCZENIA

Indywidualne podejście

Naszym klientom oferujemy indywidualne podejście do realizowanego zadania, uwzględniamy potrzeby i oczekiwania naszego klienta. Do każdego nowego projektu podchodzimy z wysokim zaangażowaniem, oferując szereg niekonwencjonalnych rozwiązań. Skupiamy się na tworzeniu przestrzeni, w której będziesz się czuć komfortowo.

Zaufaj nam

Nazywam się Łukasz Kozacki jestem właścicielem firmy Magiczne ogrody. Od lat zajmuje się ogrodnictwem. Posiadam doświadczenie w zakładaniu i pielęgnacji ogrodów przydomowych. Z zamiłowania do zieleni tworzę magiczne ogrody. W realizacji projektów pomaga mi mój wykwalifikowany zespół. Moją dodatkową pasją jest też pszczelarstwo, dlatego w wolnym czasie zajmuję się gospodarstwem pasiecznym “Miody Kozackie”.

ZAUFAJ
NASZEJ FIRMIE
0+
ZADOWOLENI KLIENCI
383 766 284